ساروی کیجا جون محبت کرد و من رو در وبلاگ گروهی برنامه های ما عضو کرد. برنامه آذرماه  رو اونجا هم گذاشتم و روند اجراش رو اونجا می تونید ببینید.

موبایل جدید علی هنوز در گارانتی به سر می بره و چون یکبار از دستش افتاده و روی ال سی دیش خط افتاده با یک موبایل نو عوضش نمی کنند. علی حسابی افسرده شده ! تا حالا اینجوری ندیده بودمش.

مطلع شدم که تنی چند از دوستان دوران دانشگاه نیز به عروسی (مراجعه کنید به پست قبل) دعوت شده اند و زیارتشان می کنیم. هورااااااااا

کیف های کوله پشتی لپ تاپم  را با مال بردارم عوض کردم . اون کیف من رو دوست داشت چون کاملا مشکیه ولی موقع خرید نتونست لنگه مال من رو پیدا کنه . مال علی زرد و کمی مشکیه . فکر کنم هردومون از این تنوع راضی باشیم . البته من کوله پشتی اون رو هم انداختم توی ماشین لباسشویی و بعد استفاده کردم. اصلا به همین بهانه کیفش و داد به من و کیف من رو گرفت.

قرارداد جدید داره بسته می شه و من جون می خوام از 10 دی تا 10 بهمن نیام شرکت باید یک فاز اولیه رو قبل از این تاریخ تحویل بدم وگرنه نمیشه برم مرخصی . امروز اولین روز که دارم روی این فاز جدید کار می کنم. Dot Net 2003   قاطی کرده و من رو حسابی گذاشته سر کار. گفتم بیام یک پست بگذارم حالم جا بیاد برم حالشو بگیرم!

ولی درکل حالم خیلی خوبه نمی دونم چرا!

 

پی نوشت 1: انتخاب عنوان برای متن از نوشتن خود متن سخت تره !

پی نوشت 2 : تعداد پست هام  دو رقمی شد و به عدد 10 رسید !