بعد از مدت ها به بهانه شرکت در بازی تاثیر گذارها که بهمندخت عزیز من رو برای شرکت در اون دعوت کرده به اینجا سر زدم.اگر از احوال کنکور می پرسید سلام می رساند. امتحان مزخرفی بود و هیچ پیش بینی از نتیجه اش ندارم. امیدوارم که خیلی بد نشه.اما بریم سراغ بازیمون. جریان از این قراره که باید بگیم که چه کسانی در سال گذشته توی زندگیمون تاثیر زیادی داشته اند. من امسال یک تصمیم سخت و تلخ اما منطقی گرفتم و اون هم انصراف از دانشگاه و شرکت مجدد در کنکور ارشد بود. در این زمینه :

1.       باید تشکر کنم از پدرم و همسرم که در این تصمیم گیری به من کمک کردند و صمیمانه از من و تصمیم من حمایت کردند.

2.       باید تشکر کنم از مامانم که شرایط روانی من رو به خوبی درک کرد و شرایط لازم برای درس خوندنم رو توی خونه فراهم کرد و برادرم که هم به من و هم به مامان روحیه می داد.

3.       دوستانم در وبلاگ برنامه ریزی که با تشویق هاشون به من انرژی و امید دادند.

4.    اما نفر آخر که ناخواسته توی زندگی من موثر بوده و فکر هم نمی کنم که اینجا رو بخونه یکی از همکارهامه به نام آقای مجید لسانی که در طی چند بحث دو ، سه ساعته باعث شد که خیلی از توانایی ها و ایده ها و اهداف مثبت گذشته ام رو بیاد بیارم ، به فلسفه یک سری از مسائل و اهدافم در زندگی بیشتر فکر کنم و در این راستا تصمیم هایی خوبی بگیرم. از همین جا ازش تشکر می کنم و براش آرزوی موفقیت (به خصوص در زمینه امتحان دکترا و ازدواج) دارم.

چون فکر می کنم که این آخرین پست من در سال 1386 باشه پیشاپیش فرا رسیدن سال نو و عید نوروز رو به همه شما تبریک می گم و سالی سرشار از سلامتی ، شادی و موفقیت برای شما آرزو می کنم.

پ.ن. راستی یادم رفت بگم که اینجا توسط همسرم ،‌مریم و حسین کشف شد!